Absolwenci Zespołu Szkół Techniki Rolniczej w Piotrowicach

 

 

Rok szkolny 2015/2016

Technikum Mechanizacji Rolnictwa
Wychowawca: Mariusz Dudzicz
Technikum zawód: technik hotelarstwa
Wychowawca: Mariusz Dudzicz
Technikum Samochodowe
Wychowawca: Krzysztof Fijołek
  1. Bednarczyk Mateusz Piotr
  2. Buczek Bartłomiej Jarosław
  3. Chałat Łukasz Kacper
  4. Ciuraj Paweł
  5. Dębski Mateusz Michał
  6. Dyzma Konrad Mariusz
  7. Dziwulski Damian Jan
  8. Frączek Kamil
  9. Gnat Michał Remigiusz
  10. Jaśkowski Marek
  11. Karamon Damian
  12. Kozik Damian
  13. Moląg Wojciech Mateusz
  14. Murlak Marcin
  15. Prus Jakub
  16. Siedliski Mateusz Eryk
  17. Skorupa Damian
  18. Sykut Rafał
  19. Wójcik Piotr
  20. Zarzeczny Paweł
  1. Adamska Roksana
  2. Bogusławski Dawid
  3. Chapska Adriana
  4. Jankowska Katarzyna Elżbieta
  5. Kijek Izabela
  6. Kościelska Iwona Agnieszka
  7. Novak Olena
  8. Pośnik Karolina
  9. Sadło Weronika
  10. Syroka Karolina
  11. Żydek Sylwia
  1. Banach Arkadiusz
  2. Bednara Paweł
  3. Błasik Przemysław
  4. Dul Damian
  5. Dziadosz Mateusz
  6. Jamróz Artur
  7. Januszek Piotr Tomasz
  8. Kutyła Seweryn Józef
  9. Łączka Sebastian
  10. 10. Olech Michał
  11. Rymarz Radosław
  12. Smoleń Karol
  13. Sosnówka Jarosław Mateusz
  14. Staszowski Marcin Dominik
  15. Szafraniec Krzysztof
  16. Szaja Kamil
  17. Wojtan Mariusz
  18. Zarzeczny Sławomir

Rok szkolny 2014/2015

Technikum Mechanizacji Rolnictwa
Wychowawca: Barbara Budziłowicz
Technikum zawód: technik hotelarstwa
Wychowawca: Barbara Budziłowicz
Technikum Samochodowe
Wychowawca: Marcin Bielecki
Zasadnicza Szkoła Zawodowa
Wychowawca: Mirosław Adamczyk
  1. Augustyniak Piotr
  2. Barwiak Wojciech
  3. Bolibok Damian
  4. Cieślicki Konrad
  5. Dyzma Rafał
  6. Dziachan Jarosław
  7. Iskra Kamil
  8. Kędziora Marcin
  9. Kifner Jakub
  10. Kołodziejczyk Łukasz
  11. Koślak Marcin
  12. Kustra Damian
  13. Sobótka Kamil
  14. Zaborek Łukasz
  15. Kuna Adrian
  1. Bogusławska Katarzyna
  2. Kosidło Dominika
  3. Niewinna Agnieszka
  4. Polakowska Marlena
  5. Rycak  Karolina
  6. Sprawka Dagmara
  7. Stałęga Oliwia
  8. Wnuk  Krzysztof
  9. Woś Wojciech
  1. Boczek Mateusz
  2. Kępa   Tomasz
  3. Krawczyk Marek
  4. Kurzyna Adrian
  5. Lubicz Marcin
  6. Łukasik Łukasz
  7. Matacz Łukasz
  8. Pietroń Jakub
  9. Sagan  Rafał
  10. Sidor   Piotr
  11. Skrzypczak Rafał
  12. Szyszka Rafał
  13. Toruń  Rafał
  14. Wcisło Tomasz
  15. Wójtowicz Dominik

zawód:mechanik-operator pojazdów i maszyn rolniczych

  1. Barbarzak Krzysztof
  2. Ciołek Marceli
  3. Gnat Krzysztof
  4. Komsa Mateusz
  5. Landos Damian
  6. Stachyra Rafał
  7. Wilkołazki Przemysław

zawód: mechanik pojazdów samochodowych

  1. Gryka Rafał
  2. Kamieniarz Adrian
  3. Kornak Grzegorz
  4. Kozak Grzegorz
  5. Koziej Bartłomiej
  6. Marzec Mateusz
  7. Opoka Daniel
  8. Pochwatka Andrzej
  9. Ponieważ Marcin
  10. Wójcik Mateusz
  11. Zieliński Konrad
  12. Zdybel Dawid

 

Rok szkolny 2013/2014

Technikum Mechanizacji Rolnictwa
Wychowawca: Mariusz Adamczyk
Technikum Samochodowe
Wychowawca: Mariusz Adamczyk
Zasadnicza Szkoła Zawodowa
Wychowawca: Mirosław Adamczyk
Technikum Uzupełniające dla Dorosłych
  1. Bolibok Grzegorz
  2. Grzegorczyk Marcin
  3. Ilas Adrian
  4. Jakubowski Jakub
  5. Karamon Mateusz
  6. Koper  Mateusz
  7. Kryk Konrad
  8. Ładziak Kacper
  9. Młynarczyk Arkadiusz
  10. Orgasiński Karol
  11. Pawłaszek Paweł
  12. Pośnik Adam
  13. Szwałek Paweł
  14. Śniadowski Wojciech
  15. Tarasiński Paweł
  16. Trześniewski Przemysław
  17. Wołoszyn Bartłomiej
  18. Zuń Radosław

 

  1. Jakubaszek Mariusz
  2. Janik Sławomir
  3. KiełbMarcin
  4. Kołtun Adrian
  5. Koziej Przemysław
  6. Kwiatkowski Mateusz
  7. Mazur  Cezary
  8. Ponieważ Mateusz
  9. Siczek Rafał
  10. Sulowski Rafał
  11. Sulowski Kornel
  12. SzwałekMateusz
  13. Wiertel Łukasz

 

 

 

 

Zawód: mechanik-operator pojazdów i maszyn rolniczych

  1. Adamiak Marek
  2. Gąsak Łukasz
  3. Góźdź Patryk
  4. Komsa Daniel
  5. Osiewicz Grzegorz
  6. Winiarczyk Michał
  7. Zarzeczny Patryk
  8. Zyśko Damian

Zawód: mechanik pojazdów samochodowych

  1. Kułaga Adam
  2. Wierzchowski Dominik
  3. Zięba Mateusz

 

 

 

zawód: technik mechanizacji rolnictwa

  1. Bolibok Marcin
  2. Łabiga Łukasz
  3. Okuń Andrzej
  4. Wójcik Krzysztof
  5. Rudnicki Maciej

zawód: technik pojazdów samochodowych

  1. Bochen Grzegorz
  2. Duda Mateusz
  3. Dyjach Seweryn
  4. Jóźwiuk Mariusz
  5. Mazur Kamil
  6. Orłowski Rafał
  7. Palczewski Patryk
  8. Pietrzak Marcin
  9. Skoczylas Łukasz
  10. Wawrzycki Mariusz

 

Rok szkolny 2012/2013

Technikum Mechanizacji Rolnictwa
Wychowawca: Janusz Baran
Technikum Samochodowe
Wychowawca: Joanna Nowakowska

Technikum Uzupełniające dla Dorosłych (zawód: technik mechanizacji rolnictwa)

  1. Banach Jarosław
  2. Basaj Michał
  3. Berecki Rafał
  4. Gęca Adam
  5. Gołoś Łukasz
  6. Góziak Damian
  7. Koneczny Karol
  8. Marcinkowski Daniel
  9. Pałka Paweł Daniel
  10. Pastuszak Michał
  11. Pawłowski Grzegorz
  12. Pazdrak Mateusz
  13. Pizoń Sylwester
  14. Sadło Kamil
  15. Zielonka Radosław

 

 

 

 

  1. Bartnik Sebastian
  2. Dudziak Łukasz
  3. Fajst Jakub
  4. Gnat Grzegorz
  5. Gorzym Mateusz
  6. Iżycki Patryk
  7. Kruszyński Piotr
  8. Kurzyna Krzysztof
  9. Lasota Grzegorz
  10. Matraszek Grzegorz
  11. Nowogrodzki Adrian
  12. Pałka Paweł
  13. Piłat Krystian
  14. Porębiak Piotr
  15. Rutkowski Łukasz
  16. Sidor Rafał
  17. Stefanek Karol
  18. Teter Rafał
  19. Wnuczek Krzysztof
  20. Wnuk Szymon
  21. Woźnica Przemysław
  1. Banasik Paweł
  2. Cichosz Piotr
  3. Cichosz Rafał
  4. Dudziak Robert
  5. Flak Paweł
  6. Komsa Piotr
  7. Kowalczyk Tomasz
  8. Kowalski Jarosław
  9. Korba Agnieszka
  10. Sawerski Tomasz
  11. Słotwiński Grzegorz
  12. Stępniowski Łukasz
  13. Wagner Mateusz
  14. Wójcik Kamil
  15. Wójcik Krzysztof
  16. Zarzeczny Damian

 

 

 

 

Rok szkolny 2011/2012

Technikum Mechanizacji Rolnictwa
Wychowawca: Magdalena Samborska
Technikum Samochodowe
Wychowawca: Krzysztof Fijołek
Zasadnicza Szkoła Zawodowa
Wychowawca: Magdalena Samborska
  1. Barwiak Przemysław
  2. Dubil Artur
  3. Dziewulski Paweł
  4. Kasak Robert
  5. Kolasa Adrian
  6. Kowalczyk Marek
  7. Kurek Radosław
  8. Lipiec Przemysław
  9. Mazur Jarosław
  10. Morski Łukasz
  11. Nadzieja Adam
  12. Paszkowski Arkadiusz
  13. Psionka Rafał
  14. Sadło Grzegorz
  15. Sagan Paweł
  16. Sagan Konrad
  17. Staroch Paweł
  18. Szabat Adam
  19. Szwałek Rafał
  20. Warda Arkadiusz
  21. Wilkołazki Dariusz
  22. Wójcik Mateusz
  23. Wójcik Michał
  1. Bożek Mariusz
  2. Caboń Paweł
  3. Drąg Grzegorz
  4. Dziadosz Kamil
  5. Ilas Mariusz
  6. Jamróz Arkadiusz
  7. Latos Sławomir
  8. Mazur Mateusz
  9. Nowak Adrian
  10. Oleszko Kamil
  11. Piasecki Paweł
  12. Piędzia Rafał
  13. Różyła Adrian
  14. Sipta Łukasz
  15. Sławek Andrzej
  16. Szostak Adrian
  17. Świtek Grzegorz
  18. Witkowski Jacek
  19. Wnuczek Krzysztof
  20. Wnuczek Grzegorz
  21. Zagórski Marcin
  22. Zarzeczny Jarosław
  1. Bartnik Wojciech
  2. Gnat Tomasz
  3. Jacak Adam
  4. Komsa Janusz
  5. Łukasik Mateusz
  6. Rupeć Michał
  7. Tyra Józef
  8. Wośko Damian

 

Rok szkolny 2010/2011

Technikum Mechanizacji Rolnictwa
Wychowawca: Barbara Budziłowicz
Technikum Samochodowe
Wychowawca: Marcin Bielecki
Zasadnicza Szkoła Zawodowa
Wychowawca: Mariusz Dudzicz
  1. Bożek Jacek
  2. Dulęba Dominik
  3. Fedoniuk Paweł
  4. Gawlik Damian
  5. Gęca Paweł
  6. Gumiela Michał
  7. Hałabis Rafał
  8. Januszczak Kamil
  9. Jedliński Marek
  10. Kozak Rafał
  11. Kozik Krystian
  12. Latos Jacek
  13. Majewski Emil
  14. Matacz Marek
  15. Myszak Paweł
  16. Obel Grzegorz
  17. Smyl Rafał
  18. Stachyra Wojciech
  19. Sykuła Piotr
  20. Szawarski Emil
  21. Wertel Wojciech
  22. Winiarczyk Łukasz
  23. Zarzeczny Cezary
  24. Zielonka Łukasz
  1. Chmielewski Andrzej
  2. Daniłowski Kamil
  3. Dąbrowski Dawid
  4. Joć Łukasz
  5. Kapica Piotr
  6. Kochaj Wojciech
  7. Kurczak Marcin
  8. Ładniak Andrzej
  9. Maciąg Tomasz
  10. Markowski Piotr
  11. Marzec Rafał
  12. Pasternak Mateusz
  13. Prus Michał
  14. Rachoń Paweł
  15. Rzymek Krzysztof
  16. Samol Piotr
  17. Sokół Józef
  18. Stolarz Kamil
  19. Śpiewak Mateusz
  20. Wereski Marcin
  21. Zając Piotr
  1. Bartnik Michał
  2. Bartyska Michał
  3. Bochen Grzegorz
  4. Duda Mateusz
  5. Dyjach Seweryn
  6. Jacak Janusz
  7. Jachacz Tomasz
  8. Jaskowiak Konrad
  9. Jaszczewski Artur
  10. Jóźwiuk  Mariusz
  11. Kowalski Kamil
  12. Krawczyk Rafał
  13. Madejek Łukasz
  14. Mazur Kamil
  15. Mazur Tomasz
  16. Palczewski Patryk
  17. Piech Mateusz
  18. Sawicki Tomasz
  19. Szponarowicz Tomasz
  20. Wójcik Krzysztof
  21. Wójcik Łukasz
  22. Zajutrek Michał
  23. Zaręba Krzysztof

 

Rok szkolny 2009/2010

Technikum Mechanizacji Rolnictwa
Wychowawca: Aneta Klimek
Technikum Samochodowe
Wychowawca: Mariusz Adamczyk
Technikum (zawód: technik informatyk)
Wychowawca: Aneta Klimek
Zasadnicza Szkoła Zawodowa
Wychowawca: Mirosław Adamczyk
  1. Bardak Emil
  2. Bieniek Adam
  3. Boreczek Paweł
  4. Dudka Grzegorz
  5. Durak Jacek
  6. Jargieło Jacek
  7. Jaworski Michał
  8. Krawczyk Rafał
  9. Król Mariusz
  10. Krukowski Piotr
  11. Michałek Bartłomiej
  12. Ostrowski Konrad
  13. Peciak Jacek
  14. Pęcak Tomasz
  15. Prus Łukasz
  16. Sulowski Marcin
  17. Sulowski Sławomir
  18. Szejgec Paweł
  19. Widz Wiesław
  20. Wójcik Sylwester
  1. Chodoła Łukasz
  2. Ciołek Paweł
  3. Drozd Sebastian
  4. Filiks Damian
  5. Kowalczyk Grzegorz
  6. Kowalczyk Łukasz
  7. Kowalczyk Michał
  8. Łapanowski Andrzej
  9. Maziarczyk Sebastian
  10. Rymarz Adam
  11. Skoczylas Piotr
  12. Sulowski Rafał
  13. Szabat Przemysław
  14. Wiertel Radosław
  1. Jabłczyński Jan
  2. Kowalczyk Paweł
  3. Kowalik Paweł
  4. Matraszek Krzysztof
  5. Orzeł Marcin
  6. Rozwadowski Rafał
  7. Siejko Paweł
  8. Woźniak Konrad
  1. Banasik Paweł
  2. Biniek Paweł
  3. Chruścielewski Kamil
  4. Cichosz Piotr
  5. Flak Paweł
  6. Hutkowski Tomasz
  7. Jacak Konrad
  8. Komsa Piotr
  9. Kozorys Adam
  10. Machulak Dawid
  11. Niezbecki Artur
  12. Rak Krzysztof
  13. Rudnicki Maciej
  14. Sałek Piotr
  15. Stajszczak Kamil
  16. Stępniowski Łukasz
  17. Szostak Dawid
  18. Wagner Mateusz
  19. Wójcik Kamil
  20. Wójcik Krzysztof
  21. Zarzeczny Damian

 

Rok szkolny 2008/2009

Technikum Mechanizacji Rolnictwa
Wychowawca: Joanna Nowakowska
Technikum Samochodowe
Wychowawca: Katarzyna Zieleniak
Technikum (zawód: technik informatyk)
Wychowawca: Katarzyna Zieleniak
Zasadnicza Szkoła Zawodowa
Wychowawca: Zbigniew Cajzer
  1. Bartnik Przemysław
  2. Ciołek Krzysztof
  3. Dziewa Adrian
  4. Frączek Paweł
  5. Godula Janusz
  6. Gumiela Paweł
  7. Hałabis Mariusz
  8. Kot Daniel
  9. Kozik Daniel
  10. Lasota Cezary
  11. Ładziak Marek
  12. Madyj Sławomir
  13. Matysek Łukasz
  14. Moryl Damian
  15. Pastucha Marek
  16. Rugała Karol
  17. Serwatka Paweł
  18. Skrzypek Paweł
  19. Sokół Adam
  20. Sulowski Emil
  21. Śmich Piotr
  22. Wereski Dawid
  1. Jarczyk Sławomir
  2. Łączka Marcin
  3. Stasiek Piotr
  4. Stelmasiewicz Dariusz
  5. Suchodolski Paweł
  6. Wiechnik Bartłomiej
  7. Wilkołazki Tomasz
  8. Zarzeczny Adrian
  1. Baran Michał
  2. Kazubski Robert
  3. Kukuryka Robert
  4. Kwietniewski Konrad
  5. Matacz Piotr
  6. Mazur Rafał
  7. Niezgoda Michał
  8. Skoczylas Łukasz
  9. Wójcik Łukasz
  1. Bartoszcze Krzysztof
  2. Bartoszcze Łukasz
  3. Burak Marcin
  4. Burak Tomasz
  5. Ciszek Sylwester
  6. Czerniak Bartosz
  7. Czerniak Kamil
  8. Czobot Rafał
  9. Drozd Daniel
  10. Gadaj Krzysztof
  11. Kloc Radosław
  12. Kowalczyk Tomasz
  13. Król Tomasz
  14. Krzyżak Rafał
  15. Kutrzepa Kamil
  16. Kwiatosz Piotr
  17. Malec Piotr
  18. Małecki Piotr
  19. Marcinek Radosław
  20. Misztal Piotr
  21. Nagnajewicz Jakub
  22. Ożóg Daniel
  23. Pachla Michał
  24. Piwnicki Kamil
  25. Wójcik Andrzej
  26. Wójtowicz Mariusz
  27. Zyśko Rafał

 

Rok szkolny 2007/2008

Technikum Mechanizacji Rolnictwa
Wychowawca: Piotr Teter
Technikum Samochodowe
Wychowawca: Krzysztof Fijołek
Zasadnicza Szkoła Zawodowa
Wychowawca: Monika Rzucidło
  1. Ciemięs Kamil
  2. Gorczyca Przemysław
  3. Kalicki Grzegorz
  4. Kalicki Marcin
  5. Kowalczyk Adam
  6. Kowalczyk Łukasz
  7. Król Kamil
  8. Lenart Sylwester
  9. Lipa Grzegorz
  10. Mydlak Kamil
  11. Nieściur Krzysztof
  12. Pietrzak Janusz
  13. Pudło Damian
  14. Pudło Marcin
  15. Sumera Grzegorz
  16. Tylus Tomasz
  17. Wierzchowski Jarosław
  18. Winiarski Tomasz
  19. Wlizło Piotr
  20. Wtykło Adam
  21. Zając Norbert
  22. Zając Paweł
  1. Adamiak Łukasz
  2. Adamski Albert
  3. Broniec Marcin
  4. Czaja Marcin
  5. Czarnota Artur
  6. Gumiela Sebastian
  7. Igras Radosław
  8. Klusek Wojciech
  9. Kołtyś Iwo
  10. Król Tomasz
  11. Krzyżak Marcin
  12. Nieściór Paweł
  13. Ostrowski Piotr
  14. Psujek Kamil
  15. Wilkołazki Krzysztof
  16. Złotucha Konrad
  1. Bielak Tomasz
  2. Chmielewski Marek
  3. Daniel Rafał
  4. Gadaj Radosław
  5. Gorajski Rafał
  6. Jasiński Bogusław
  7. Kasperek Marcin
  8. Korzeniowski Robert
  9. Kozak Jarosław
  10. Krusieński Artur
  11. Krzyżak Paweł
  12. Kwiecień Łukasz
  13. Markowski Robert
  14. Pietraś Sławomir
  15. Podlecki Michał
  16. Ponieważ Adam
  17. Sagan Krzysztof
  18. Słotwiński Grzegorz
  19. Widomski Mateusz
  20. Woliński Adam

 

Rok szkolny 2006/2007

Technikum Mechanizacji Rolnictwa
Wychowawca: Piotr Teter
Technikum Samochodowe
Wychowawca: Barbara Budziłowicz
Zasadnicza Szkoła Zawodowa
Wychowawca: Jolanta Szwajewska
  1. Adamski Ernest
  2. Baran Łukasz
  3. Buczek Paweł
  4. Dzikowski Łukasz
  5. Dziura Radosław
  6. Kędra Mateusz
  7. Kochaniec Paweł
  8. Kołodziej Damian
  9. Kotuła Sławomir
  10. Kowalczyk Paweł
  11. Krzpiet Tomasz
  12. Kuśmierz Michał
  13. Nakonieczny Sławomir
  14. Nieściór Grzegorz
  15. Nieściur Paweł
  16. Ryć Grzegorz
  17. Sulowski Tomasz
  18. Śliwka Krzysztof
  19. Wnuczek Marek
  20. Wójcik Jacek
  21. Wójcik Przemysław
  22. Zarzyka Robert
  23. Zuń Piotr
  1. Bogusław Arkadiusz
  2. Chmielik Paweł
  3. Cieśla Dominik
  4. Depta Kamil
  5. Dziedzisz Tomasz
  6. Jarczyk Łukasz
  7. Kowalski Igor
  8. Koza Michał
  9. Kurzyna Piotr
  10. Mydlak Paweł
  11. Orłowski Karol
  12. Psujek Łukasz
  13. Spozowski Łukasz
  14. Trepiak Sylwester
  15. Wilkołazki Bartłomiej
  16. Wójcik Tomasz
  17. Wtykło Dariusz
  1. Bryda Tomasz
  2. Dyjach Dawid
  3. Guzek Łukasz
  4. Janczarek Grzegorz
  5. Karasiewicz Krzysztof
  6. Kwietniewski Kamil
  7. Maciąg Michał
  8. Nowacki Grzegorz
  9. Piłat Marek
  10. Staniec Michał
  11. Zemszał Paweł

 

Rok szkolny 2005/2006

Technikum Mechanizacji Rolnictwa
Wychowawca: Janusz Baran
Technikum Samochodowe
Wychowawca: Janusz Baran
Technikum 3-letnie na podbudowie ZSZ
Wychowawca: Jolanta Szwajewska
  1. Bednarczyk Andrzej
  2. Jóźwiak Tomasz
  3. Kępowicz Marek
  4. Kijak Mateusz
  5. Lewczyk Paweł
  6. Matacz Marcin
  7. Szkoła Ireneusz
  1. Banasik Bartłomiej
  2. Boczek Tomasz
  3. Gryta Kamil
  4. Klimek Daniel
  5. Maksymiuk Daniel
  6. Mysłowski Sebastian
  7. Nieściur Kamil
  8. Niezgoda Kamil
  9. Palusiński Kamil
  10. Pawlak Sławomir
  11. Podkowiński Marcin
  12. Połeć Jarosław
  13. Rozdzialik Michał
  14. Rymarz Sławomir
  15. Stafiej Jarosław
  16. Suchodolski Piotr
  17. Wierzchowiak Mariusz
  1. Adamczyk Bartłomiej
  2. Adamczyk Sebastian
  3. Bednarz Krzysztof
  4. Bryda Dariusz
  5. Ciechański Rafał
  6. Daniel Łukasz
  7. Gonder Marcin
  8. Janik Artur
  9. Kulka Sławomir
  10. Kurzyna Rafał
  11. Lis Zbigniew
  12. Rafalski Daniel
  13. Sawerski Robert
  14. Sołtys Michał
  15. Sposób Daniel
  16. Szyszka Karol
  17. Widomski Sławomir

 

Rok szkolny 2004/2005

Technikum Samochodowe
Wychowawca: Janusz Baran
Zasadnicza Szkoła Zawodowa
Wychowawca: Katarzyna Zieleniak
Technikum 3-letnie na podbudowie ZSZ
Wychowawca: Jolanta Szwajewska
  1. Adamczyk Piotr
  2. Banasik Łukasz
  3. Barański Mariusz
  4. Bieniek Piotr
  5. Biziorek Grzegorz
  6. Cieśla Krzysztof
  7. Dul Edward
  8. Grela Paweł
  9. Janik Sylwester
  10. Koper Piotr
  11. Korba Piotr
  12. Kruszyński Sebastian
  13. Kuś Cezary
  14. Kuźnicki Maciej
  15. Maciąg Mateusz
  16. Majewski Piotr
  17. Mazur Paweł
  18. Mydlak Rafał
  19. Pędrak Grzegorz
  20. Pietraszek Dominik
  21. Rozwałka Piotr
  22. Rymarczyk Rafał
  23. Sawicki Grzegorz
  24. Skoczylas Adam
  25. Suszek Piotr
  26. Wiącek Artur
  27. Wójcik Karol
  1. Bolibok Rafał
  2. Brzozowski Marcin
  3. Dziadosz Wojciech
  4. Fryc Dariusz
  5. Grudzień Marcin
  6. Kasiura Paweł
  7. Małecki Paweł
  8. Paprocki Rafał
  9. Piejak Adam
  10. Piotrowski Piotr
  11. Pyta Łukasz
  12. Rachwał Grzegorz
  13. Rozmus Mariusz
  14. Sadziuk Marcin
  15. Słowiński Andrzej
  16. Sobczak Sławomir
  17. Szymula Karol
  18. Tatara Sławomir
  19. Tudruj Marcin
  20. Wójcik Tomasz
  21. Zaręba Damian
  22. Żbikowski Arkadiusz
  1. Chwiej Sylwester
  2. Dolecki Roman
  3. Duda Mateusz
  4. Gorajski Łukasz
  5. Madej Adam
  6. Pająk Jakub
  7. Pudło Piotr
  8. Pudło Rafał
  9. Pyszniak Kamil
  10. Słowiński Grzegorz
  11. Słowiński Piotr
  12. Wiciński Mariusz

 

Rok szkolny 2003/2004

Technikum Mechanizacji Rolnictwa
Wychowawca: Krzysztof Fijołek
Technikum 3-letnie na podbudowie ZSZ
Wychowawca: Janusz Szwajewski
  1. Bednarz Kamil
  2. Caban Grzegorz
  3. Chromczak Paweł
  4. Dul Sylwester
  5. Gęca Łukasz
  6. Hałabis Marek
  7. Kazula Jerzy
  8. Kowal Grzegorz
  9. Mącik Sławomir
  10. Mydlarski Marcin
  11. Okoń Krzysztof
  12. Piechnik Łukasz
  13. Pietroń Piotr
  14. Powęzka Tomasz
  15. Sobkowicz Roman
  16. Sopoćko Konrad
  17. Tomas Grzegorz
  18. Wałachowski Marcin
  19. Węgrzyn Przemysław
  20. Wilkołaski Rafał
  21. Wojtak Kamil
  22. Wójcik Grzegorz
  23. Zając Kamil
  24. Żukowski Sebastian
  1. Biały Arkadiusz
  2. Błasik Andrzej
  3. Bryda Sławomir
  4. Chmielik Marcin
  5. Dalmata Marcin
  6. Dąbrowski Andrzej
  7. Drelich Mariusz
  8. Duda Piotr
  9. Dziadosz Przemysław
  10. Dziewulski Józef
  11. Flor Marcin
  12. Franc Tomasz
  13. Jajus Kamil
  14. Komar Łukasz
  15. Korba Radosław
  16. Król Andrzej
  17. Moskal Marek
  18. Nakielski Paweł
  19. Nawłatyna Tomasz
  20. Niezgoda Grzegorz
  21. Obel Grzegorz
  22. Padała Krzysztof
  23. Pikuła Rafał
  24. Poleszak Rafał
  25. Samorek Krzysztof
  26. Sidor Jacek
  27. Włodarczyk Jarosław