Zakończenie klas czwartych

Pożegnanie klas maturalnych

27 kwietnia uczniowie klas maturalnych zakończyli nie tylko rok szkolny 2011/2012,ale również czteroletni okres nauki w naszej szkole. Podczas uroczystej ceremonii podsumowano  4 lata nauki w Technikum Mechanizacji Rolnictwa i Technikum Samochodowym. Były chwile refleksji, ale też i dumy, bowiem najlepsi absolwenci uhonorowani zostali dyplomami oraz  nagrodami książkowymi m.in. za bardzo dobre wyniki w nauce, reprezentowanie szkoły w finałach  Olimpiady Techniki Samochodowej oraz Olimpiady Wiedzy i Umiejętności Rolniczych. Natomiast za wybitne osiągnięcia sportowe uczniowie otrzymali pamiątkowe statuetki. Zasłużone oklaski oraz dyplomy odebrali także Honorowi Dawcy Krwi.

Uczeń Technikum Samochodowego, Paweł Caboń, w imieniu absolwentów  złożył podziękowania Dyrekcji Szkoły, Gronu Pedagogicznemu, Wychowawcom Internatu, Pracownikom warsztatów i wszystkim pracownikom szkoły, za wspólne lata spędzone razem w murach Zespołu Szkół Techniki Rolniczej w Piotrowicach. Za przekazaną wiedzę , cenne rady, pomoc, ale też życzliwą i przyjazną atmosferę. Dodał, że  ma nadzieję, iż wszystko to pozostanie w pamięci nauczycieli i uczniów na całe życie.

Naszym absolwentom życzymy wielu sukcesów w ich dalszej drodze życiowej, zarówno w sferze osobistej, jak i zawodowej.


 
 
Sukcesy naszych uczniów

II  i  V miejsce w eliminacjach okręgowych  Olimpiady Wiedzy i Umiejętności Rolniczych

W dniu 20.04.2012 w Zespole Szkół Rolniczych w Kijanach odbyły się eliminacje okręgowe Olimpiady Wiedzy i Umiejętności Rolniczych. W bloku mechanizacji rolnictwa brało udział trzech uczniów naszej szkoły z klas IV: Robert Kasak, Mateusz Wójcik, Adam Nadzieja. Po ciężkich zmaganiach w części teoretycznej i praktycznej Mateusz Wójcik zajął II a Robert Kasak V miejsce.  Obydwu uczniom gratulujemy zakwalifikowania się do etapu centralnego i życzymy dalszych sukcesów.


 
Targi motoryzacyjne

XVIII Targi Motoryzacyjne AUTOSALON 2012

W dniu 21 kwietnia 2012 roku młodzież naszej szkoły  brała udział w kolejnej wystawie motoryzacyjnej XVIII Targi Motoryzacyjne AUTOSALON 2012. AUTOSALON to największa i najstarsza impreza mająca na celu prezentację produktów i usług branży motoryzacyjnej we wschodniej Polsce. Uczniowie zapoznali się z ofertą wystawców, którzy prezentowali motoryzacyjne premiery roku, samochody tuningowane, systemy car audio.


 

 

 
Ogólnopolski Turniej Wiedzy Samochodowej

W dniu 13 kwietna 2012 r. w Poznaniu odbył się "Ogólnopolski Turniej Wiedzy Samochodowej". Do udziału w konkursie zgłosiło 49 - trzyosobowych zespołów. Wśród nich po raz pierwszy był zespół uczniów naszego Technikum Samochodowego tj. Jakub Fajst, Kamil Oleszko, Krzysztof Wnuczek, którzy zostali przygotowani przez nauczyciela przedmiotów zawodowych Krzysztofa Fijołka.

Reprezentacja szkoły uzyskała 68,50  pkt. i co dało jej XVIII miejsce w rankingu szkół kształcących techników samochodowych zakończonych maturą uczestniczących w XVIII Turnieju Wiedzy Samochodowej Poznań 2012 Polsce na 49 zespołów.


 
Mistrzostwa Polski Juniorów do lat 20 w podnoszeniu ciężarów.

W dniach 30.03-01.04 w Puławach odbyły się Mistrzostwa Polski Juniorów do lat 20 w podnoszeniu ciężarów. W Mistrzostwach  uczestniczyła trójka uczniów Zespołu Szkół Techniki Rolniczej w Piotrowicach zawodnicy GLKS "POM-ISKRA?? Piotrowice.

W kategorii 62 kg. Mateusz Mazur  uzyskał w dwuboju 172kg (77-95) i zajął punktowane VIII miejsce. W  kat. 69 kg. Grzegorz Matraszek zajął również  VIII m. z wynikiem 204 kg. (89-115) rekord życiowy. Startujący w kat. 77 kg. Krystian Piłat  mimo  uzyskania również rekordowych wyników 224kg. (101-123) zajął  XIII miejsce.   Starty naszych zawodników należy uznać  za bardzo  udane bo, panowie bili rekordy życiowe.


 

 
« pierwszapoprzednia121122123124125126127128129130następnaostatnia »

Strona 124 z 132