Międzynarodowy Turniej w podnoszeniu ciężarów EURO- BUG VII

W dniach 12-13.10.2012 w Hrubieszowie rozegrany został Międzynarodowy Turniej w podnoszeniu ciężarów EURO- BUG VII.

Uczestniczyła w nim drużyna GLKS " POM-ISKRA"? Piotrowice którą reprezentowało trzech uczniów ZSTR w Piotrowicach. Czwarty to Bartek Bąk z Gimnazjum w Bystrzycy Starej. Dużym osłabieniem był brak Marleny Polakowskiej, która leczy kontuzję.

Drużyna zajęła VII miejsce uzyskując 862,9 pkt.

Zwyciężyła drużyna Unii Hrubieszów uzyskując 1397,7 pkt.

Nasi uzyskali następujące wyniki.

1. Matraszek Grzegorz      85 + 117 = 202                 266,8pkt.

2. Bogusławski Dawid       80 + 95=  175                    193,6pkt.

3. Bąk Bartłomiej              58 + 70 = 128                    188,6pkt.

4. Sulowski Rafał              70 + 83 = 153                    214,0pkt

 


 
Pokazy firmy JOHN DEERE

W dniu 1 października 20 uczniów naszej szkoły brało udział w pokazach ciągników i maszyn rolniczych firmy JOHN DEERE organizowanych w miejscowości Józefów w gminie Piaski.

Uczniowie zgłębiali wiedzę teoretyczną i praktyczną uczestnicząc w jazdach próbnych nowymi ciągnikami serii R.

Organizator pokazów - firma GRAVIT AGRO-POL, zapewniła nam miłą obsługę i poczęstunek. Dziękujemy.


 
Autoryzowany diler(dealer) TOYOTA Lublin i Muzeum motocykli

Dnia 3.10.2012 r. odbył się wyjazd uczniów klasy pierwszej w zawodzie technik pojazdów samochodowych na lekcję do salonu Toyoty w Lublinie. Na przykładzie Toyoty Yaris został omówiony temat: działanie hybrydowego układu napędowego.


 

 
ZSTR z lotu ptaka


 
KICI, KICI, MIAŁ, MIAŁ, czyli otrzęsiny w Piotrowicach

Zgodnie ze szkolną tradycją uczniowie klas pierwszych technikum samochodowego, mechanizacji rolnictwa i hotelarskiego oraz klasy pierwszej ZSZ zostali przyjęci do grona braci uczniowskiej ZSTR w Piotrowicach. A że, nie chcieliśmy przyjmować w nasze szkolne szeregi "kota w worku", dlatego też uczniowie klas drugich postanowili sprawdzić , czy nowicjusze sprostają przygotowanym zadaniom i wykażą się wolą walki, hartem ducha i poczuciem humoru.

Sprawdzono przygotowanie we wszystkich przydatnych dla ucznia dziedzinach tj. wiedza o szkole (quiz), znajomość wychowawcy (rysowanie portretu), konkurencjach sportowych (m.in. bieg z przeszkodami ze szklanką mleka ręku), umiejętność komunikacji niewerbalnej (kalambury z ?kotem? w tle), gust kulinarny i współpracę w grupie (karmienie ?kotka? z zawiązanymi oczami) czy testu na precyzję (golenie ?kotka? zrobionego z balonu). Chętni mogli skorzystać również z usług ?Salonu kociej piękności? oraz menu ?Kociego Jadła?. Impreza nie miała charakteru typowych otrzęsin, była po prostu imprezą integracyjną, podczas której świetnie bawili się zarówno pierwszacy jak i ich starsi o rok koledzy, którzy by nie stwarzać niezdrowej atmosfery zwierzchności sami przebrali się za koty.


 

 
« pierwszapoprzednia111112113114115116117118119120następnaostatnia »

Strona 117 z 127