Podium na Igrzyskach

12 grudnia 2012 roku odbyły się Halowe Igrzyska LZS Szkół Ponadgimnazjalnych w Siennicy Różanej. Trzeba powiedzieć, że jest to impreza bardzo fajna, ale także trudna, ponieważ należy wykazać się wszechstronnymi umiejętnościami sportowymi.

Wszystko zaczęło się od piłki siatkowej, gdzie udział brała dziewczyna z chłopakiem.  Nastepnie zawodnicy rywalizowali w torze przeszkód i slalomie z piłką do kosza i piłki nożnej, gdzie trzeba było wykazać się dużą sprawnością i zwinnością. Ciekawą konkurencją były skoki dodawane, gdzie trzy zawodniczki i trzech zawodników musiało uzyskać jak największą odległość skacząc z miejsca. Następnie odbył się: rzut do kosza, bieg po kopercie, bieg ze skakanką oraz widowiskowa konkurencja jaką jest przeciąganie liny.

Naszą szkołę reprezentowali: Kijek Izabela, Pośnik Karolina, Wiśniewska Anna, Rycak Karolina, Pietroń Jakub, Kifner Jakub, Sagan Rafał, Dziachan Jarosław, Buczek Bartłomiej, Bogusławski Dawid, Matraszek Krzysztof, wszyscy pod okiem nauczyciela wychowania fizycznego Marcina Bieleckiego.

Zajęliśmy trzecie miejsce w Igrzyskach Szkół Ponadgimnazjalnych, za które uczniowie odebrali puchar i pamiątkowe medale.


 
Ewangelia w kolorach...

03 stycznia 2013r. w Zespole Szkół Ponadgimnazjalnych w Niemcach odbyło się rozdanie nagród w powiatowym konkursie plastycznym pt. "Ewangelia w kolorach...". Wyróżnienie zdobyła uczennica klasy II TH - Dagmara Sprawka. Gratulujemy !!!


 
Turniej Mikołajkowy

06 grudnia jak wiadomo jest dniem niespodzianek i prezentów, a że w każdym z nas jest trochę (lub całkiem dużo dziecka) członkowie Samorządu Uczniowskiego postanowili urządzić ?Turniej Mikołajkowy? by dać nieco radości i dobrej zabawy swoim kolegom. Rywalizowano indywidualnie i grupowo m.in. w następujących konkurencjach: pakowanie i rozdawanie prezentów, siłowanie na rękę z Mikołajem , bieg w worku na prezenty, rzut prezentem do celu, przeciąganie liny. Jedną z głównych atrakcji była możliwość zrobienia sobie pamiątkowej fotki naszym przesympatycznym Mikołajem.


 
Szkolenie i konkurs BHP

W dniu 26 listopada o godz. 9:00 w Zespole Szkół Techniki Rolniczej im. W.Witosa w Piotrowicach odbyło się szkolenie i konkurs z zakresu bezpieczeństwa i higieny pracy w rolnictwie.

Organizatorem imprezy był KRUS oddział w Bychawie. Po szkoleniu, w którym brało udział 35 najlepszych uczniów naszej szkoły z 7 klas, odbył się dwuetapowy konkurs.

Pierwsze miejsce zdobył uczeń klasy III Tmr Karol Orgasiński. Nagrodą dla niego była szlifierka kątowa, Drugie miejsce zajął uczeń klasy IV Tmr Rolnictwa Damian Góziak, który otrzymał wkrętarkę elektryczną, trzecie miejsce i 25 metrowy przedłużacz wywalczył uczeń klasy I Tmr Paweł Zarzeczny.


 
Wybory do SU

29.11.2012 r. odbyły się wybory do SU w Piotrowicach. Udział wzięło w nich 155. Oddano: 101 głosów ważnych i 23 nieważnych, 31 kart nie wrzucono do urny. Wszystkie klasy reprezentowało w sumie 21 kandydatów.

Oto wyniki:

Sagan Rafał                                     36 głosów

Gieneja Eryk                                     18 głosów

Kustra Damian                                  18 głosów

Śniadowski Wojciech                        18 głosów

Pośnik Karolina                                 17 głosów

Koper Mateusz                                 16 głosów

Osiewicz Grzegorz                           15 głosów

Sidor Piotr                                        14 głosów

Ładziak Kacper                                12 głosów

Wiśniewska Anna                             10 głosów

Zdybel Artur                                     9 głosów

Sprawka Dagmara                            8 głosów

Wobc rezygnacji Rafała Sagana z klasy II TS do SU wszedł :

Banach Arkadiusz                            7 głosów                                           

Wyżej wymienione osoby zostały członkami SU, na zebraniu organizacyjnym rozdzielą w demokratycznym głosowaniu poszczególne funkcje.


 

 
« pierwszapoprzednia111112113114115116117118119120następnaostatnia »

Strona 115 z 129