TURNIEJ

6 lutego 2013r. w Piotrowicach odbył się Turniej o Puchar Dyrektora Zespołu Szkół Techniki Rolniczej. W zawodach uczestniczyło 5 drużyn:

  1. Gimnazjum Nr 1 im. Obrońców Pokoju w Bychawie
  2. Gimnazjum w Bystrzycy Starej
  3. Gimnazjum w Pszczelej Woli
  4. Gimnzajum Nr 2 im. bł. bpa Władysława Gorala w Ciecierzynie
  5. Gimnazjum w Wilkołazie

TABELA KOŃCOWA TURNIEJU

  1. Gimnazjum w Pszczelej Woli           12pkt.   
  2. Gimnazjum Nr 1 w Bychawie            9pkt.
  3. Gimnzajum Nr 2 w Ciecierzynie        3pkt.
  4. Gimnazjum w Wilkołazie                   3pkt.
  5. Gimnazjum w Bystrzycy Starej        3pkt.

 

 
Turniej międzynarodowy

W dniach 02 ? 03 luty uczniowie naszej szkoły uczestniczyli w Międzynarodowym Turnieju Piłki Nożnej Halowej, który odbył się w Bychawie. W turnieju brało udział 17 drużyn, w tym drużyny z Ukrainy.

Zespoły grały w dwóch kategoriach: szkoły gimnazjalne i ponadgimnazjalne. Rywalizacja była zacięta, szczególnie w grupie ponadgimazjalnej, gdzie drużyny walczyły o miejsca do ostatniego meczu.

Chłopcy z Piotrowic zajęli 4 miejsce, a do podium zabrakło bardzo niewiele.

Skład naszej drużyny: Dziachan Jarosław, Buczek Bartłomiej, Kifner Jakub (najlepszy strzelec naszej drużyny z liczbą 5 goli), Król Patryk, Kołtun Adrian, Sagan Rafał, Sadło Kamil.

Wszytkim uczniom należą się podziękowania za występ w turnieju i walkę do ostatniej minuty.


 

 
Za sto dni matura?

Jak każdego roku o tej porze, tak też 19 stycznia 2013 roku - na sto dni przed maturą - młodzież z Zespołu Szkół Techniki Rolniczej im. W. Witosa w Piotrowicach hucznie świętowała bal studniówkowy. Oprócz przyszłych maturzystów i ich sympatii uroczystość uświetnili swoją obecnością nauczyciele i pracownicy szkoły na czele z panem Dyrektorem oraz Rodzice. Padło wiele ciepłych słów i podziękowań pod adresem Grona Pedagogicznego zarówno ze strony młodzieży, jak też przedstawiciela Rady Rodziców. Uroczysty polonez poprowadzony przez pana Dyrektora z Małżonką oficjalnie rozpoczął Studniówkę, a potem wszyscy doskonale bawili się do białego rana.


 
Kulig

29 stycznia 2013 roku korzystając z pięknej pogody, klasa pierwsza technikum samochodowego wraz z wychowawcą wybrała się na wycieczkę integracyjną do Rudnika Kol. W zaprzyjaźnionym gospodarstwie pana Marka Bożka uczniowie przesiedli się do sań zaprzęgniętych w konie, które pomknęły przez malownicze krajobrazy ośnieżonych okolic. Po kuligu, grupa ogrzewała się przy ognisku popijając gorącą herbatę, a także posiliła się samodzielnie upieczonymi kiełbaskami.

Uczniowie z niecierpliwością czekają na zorganizowanie następnego kuligu.


 

 
Turniej w piłkę halową

Pierwszy występ w historii szkoły dziewczyn na turnieju piłki nożnej halowej odbył się 22 stycznia w Zespole Szkół Zawodowych w Bełżycach. Udział wzieło pięć szkół ponadgimnazjalnych, wszytkie drużyny zagrały systemem ?każdy z każdym?.

Przed pierwszym meczem widać było lekki strach u dziewczyn, który z meczu na mecz mijał i można było zaobserwować większe rozłuźnienie, co powodowało lepszą grę i zabawę na boisku.

Nasze reprezentantki zajęły piąte miejsce w turnieju i zdobyły cenne oświadczenie w piłce nożnej halowej, co na pewno zaprocentuje na przyszłe lata.

Skład naszej drużyny to: Wiśniewska Anna, Polakowska Marlena, Sadło Weronika, Niewinna Agnieszka, Jankowska Katarzyna, Syroka Karolina, Novak Olena, Żydek Sylwia.

Gratulacje dla wszytkich dziewczyn za dobrą postawę i odwagę na turnieju.


 
« pierwszapoprzednia111112113114115116117118119120następnaostatnia »

Strona 114 z 129