Wyróżnienie dla naszej uczennicy !!!

Dnia 26 maja br. Anita Rekiel, uczennica kl. I TB, uzyskała wyróżnienie w XX edycji OGÓLNOPOLSKIEGO KONKURSU LITERACKO-PLASTYCZNEGO STEFAN KARDYNAŁ WYSZYŃSKI – PRYMAS TYSIĄCLECIA NASZYM PATRONEM (hasło tegorocznej edycji: „(NIE)ZWYCZAJNA  ŚWIĘTOŚĆ”) w kategorii plastycznej. Serdecznie gratulujemy sukcesu!!!


 
Podanie o przyjęcie do Intermatu

Podania można przysłać tradycyjną pocztą, zeskanować i przesłać na pocztę  Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć. lub złożyć bezpośrednio w sekretariacie. Sekretariat czynny jest w godzinach  07:00 - 13:00.

Wzór podania 1

Wzór podania 2


 
Kolejna wizyta wolontariuszy z naszej szkoły w Lubelskim Hospicjum dla Dzieci im. Małego Księcia

Dnia 4 marca 2020 r. – 8 wolontariuszy z kl. I TB i I TH zaangażowało się w pomoc na rzecz Lubelskiego Hospicjum dla Dzieci im. Małego Księcia. Na miejscu czekała na nich Pani Agnieszka Jarzyna, pracownik PR placówki, która opowiadała m.in. o formach pomocy, jakiej Hospicjum udziela swoim podopiecznym. Nasi uczniowie zaangażowani zostali do pracy biurowej. Ich zadaniem było przygotowanie wizytówek, które będą zachęcać do przekazywania 1% podatku dochodowego na rzecz Hospicjum. Ponieważ zadanie zostało wykonane nadzwyczaj sprawnie, nasi wolontariusze zajęli się pieczętowaniem kopert, w których zostaną wysłane materiały informacyjne dla instytucji, kontrahentów i przyjaciół Hospicjum.

Przy okazji wizyty w Hospicjum przywieźliśmy kolejną partię plastikowych zakrętek. Od dłuższego czasu zbieramy je w szkole i internacie w ramach „Zakręconej akcji”. Pani Agnieszka Jarzyna wskazała, że zakrętki są przekazywane do firmy recyklingowej, a otrzymane w ten sposób środki zostają przeznaczone dla podopiecznych Hospicjum i ich rodzin na wakacyjne wyjazdy.

Składamy serdeczne podziękowania dla uczniów za ich wkład i zaangażowanie na rzecz Lubelskiego Hospicjum dla Dzieci im. Małego Księcia.


 
OLIMPIADA MŁODYCH PRODUCENTÓW ROLNYCH

4 marca 2020 r. na terenie Uniwersytetu Przyrodniczego w Lublinie odbył się Finał Wojewódzkiego etapu OLIMPIADY MŁODYCH PRODUCENTÓW ROLNYCH. Miło nam poinformować, że Przemysław Adynowski zajął 4 a Kacper Łabiga 6 miejsce. Gratulujemy !!!

Przemysław zakwalifikował się do Finału Krajowego, który odbędzie się w dniach 12-13 marca 2020 r., podczas jubileuszowych XXVI Międzynarodowych Targów Techniki Rolniczej „AGROTECH” w Kielcach.


 

 
Na Uniwersytecie Przyrodniczym w Lublinie ...


 
« pierwszapoprzednia12345678910następnaostatnia »

Strona 2 z 132