#KOMÓRKOMANIA

Dnia 28 listopada 2018 r. w szkole w Piotrowicach zorganizowaliśmy akcję pod hasłem #KOMÓRKOMANIA. Głównym wolontariuszem u nas jest sorka Kasia Suchańska. Wystarczyło jedno słowo: "POMOCY", a my uczniowie powiedzieliśmy "Nie ma problemu, soreczko!". Grupa 16 osób z klasy III Tg prężnie działała w tej akcji.

Udekorowaliśmy szkołę, ulotki zostały rozniesione po okolicznych sklepach, zajęliśmy się całą organizacją .... Całość wyszła super !!!!. Każdy był zaskoczony, że tak młodzi ludzie mają tak wielkie serca. Zachęcamy do pomocy innym bo kiedyś to Ty możesz jej potrzebować.

Dziękujemy za wsparcie !!! Dzięki Wam zarejestrowaliśmy 34 osoby.

Serdecznie dziękuję wszystkim wolontariuszom. Byli to: Weronika Skiba, Agnieszka Węglińska, Mateusz Chrześcijan, Mateusz Tarkowski, Rafał Przech, Jakub Olech, Natalia Wilkołazka, Kinga Wlaszczyk, Kinga Baran, Justyna Lech, Angelika Gąsiorowska, Marlena Zarzycka, Weronika Tes, Katarzyna Warda, Magdalena Cierlak, Edyta Rozdzialik.

Jesteście najlepsi. :-) Sorka Kasia


 
MISTRZOSTWA WOJEWÓDZTWA LZS

W naszej szkole 20 listopada gościliśmy dziesięć szkół z całego województwa, które brały udział w Wojewódzkich Mistrzostwach Szkół Rolniczych i Ponadgimnazjalnych LZS tenisie stołowym indywidualnym i drużynowym.

Duża liczba zawodników i zawodniczek sprawiła, że rywalizacja była zacięta i często długa, co na pewno wpłynęło na atrakcyjność zawodów.

Naszą szkołę reprezentowali w kategorii dziewcząt: Wiktoria Gąsiorowska, Mariola Skoczylas i Justyna Wilczek, natomiast w kategorii chłopców: Mateusz Kudrelek, Michał Wójtowicz oraz Marcin Kuropiewski pod okiem nauczyciela

Bardzo dobrze spisali się w grach indywidualnych Wiktoria i Michał, którzy w swoich kategoriach zajęli V miejsce, natomiast w grze podwójnej nasze dziewczyny zajęły bardzo wysokie drugie miejsce, a chłopcy trzecie miejsce.

Wszystkim zawodniczkom i zawodnikom, którzy reprezentowali naszą szkołę należą się podziękowania i gratulacje za osiągnięty wynik.


 
Wyróżnienie za udział w Konkursie Recytatorskim Poezji Patriotycznej w „Hubalu”

„Żadne miejsce nie powinno być milsze dla Ciebie od Ojczyny”. Pod tym hasłem już po raz dziewiąty odbył się międzyszkolny Konkurs Recytatorski Poezji Patriotycznej w ZSZ Nr 1 w Bychawie. 21 listopada br. w recytatorskich zmaganiach nie zabrakło uczniów z ZSTR w Piotrowicach. N. Sikora, G. Biały, W. Skiba i J. Olech, byli przedstawicielami naszej szkoły. Konkurencja była duża, a poziom recytacji wierszy bardzo wysoki. Tym bardziej jesteśmy szczęśliwi, że jeden z naszych utalentowanych uczniów został nagrodzony wyróżnieniem. Grzegorz Biały ujął jury niezwykłą recytacją wiersza „Do panujących i do narodu”.                

Serdecznie gratulujemy!


 
« pierwszapoprzednia12345678910następnaostatnia »

Strona 10 z 122