NAKRĘTKI DLA MATEUSZKA

Bardzo się cieszymy, że udało nam się zebrać tak wiele worków pełnych nakrętek dla małego Mateuszka, który ma chore serduszko. Wszystkie nakrętki zostaną przekazane rodzicom chłopca. Mateuszka wsparła cała społeczność szkolna, nauczyciele i pracownicy ZSTR w Piotrowicach oraz Samorządowe Przedszkole Publiczne w Piotrowicach. Za wszelką pomoc dziękujemy. Mateuszku, trzymamy kciuki za operację!


 

 
Nuto płyń ....

Nasze odważne uczennice postanowiły wystąpić na festiwalu piosenki anglojęzycznej Szansonada 2017. Dziewczyny podbiły serca publiczności zarówno repertuarem jak i strojem :-). W rezultacie zdobyły 4 miejsce czego im serdecznie gratulujemy.


 
Konkurs Recytatorski Poezji Patriotycznej

16 listopada 2017 r.  czworo uczniów z naszej szkoły wzięło udział w międzyszkolnym Konkursie Recytatorskim Poezji Patriotycznej „Żadne miejsce nie powinno być milsze dla Ciebie od Ojczyzny”,  do którego przygotowała ich p. B. Kamińska i p. M. Dec. Konkurs został zorganizowanym przez Zespół Szkół Zawodowych Nr 1 im. mjr. Henryka Dobrzańskiego w Bychawie. Jesteśmy bardzo szczęśliwi, że wśród laureatów konkursu znalazł się nasz uczeń.  Jakub Olech  (IITH)  zajął III miejsce w kategorii szkoły ponadgimnazjalne. Serdecznie gratulujemy!


 
Marcin Kuropiewski, Mateusz Kudrelek i Adam Sykuła Mistrzami Powiatu w tenisie stołowym


 

 
Zakończenie zadania „Ciąg komunikacyjny – przebudowa infrastruktury wokół obiektów szkolnych ZSTR w Piotrowicach”


 
« pierwszapoprzednia12345678910następnaostatnia »

Strona 9 z 105