Zespół muzyczny POM BAND

Nasz szkolny zespół muzyczny POM BAND dnia 12.01.2019 prowadził zabawę choinkową w Szkole Podstawowej nr 38 w Lublinie.


 
Jasełka w KIełczewicach Maryjskich


 

 
Diecezjalny Konkurs na Najpiękniejszą Szopkę Bożonarodzeniową

Dnia 9 stycznia 2019 roku uczeń Dawid Skrzypek w imieniu naszych uczniów odebrał nagrody w konkursie na Najpiękniejszą Szopkę Bożonarodzeniową organizowanym w Szkole Podstawowej  w Niemcach. Szopka Michała Wertela ucznia klasy 4 tm zajęła II miejsce a szopka Jakuba Bartkiewicza ucznia klasy 2 ts otrzymała wyróżnienie. Dziękujemy i gratulujemy.


 
Szkolny konkurs Moja Szopka Bożonarodzeniowa

W konkursie udział wzięło 9 osób. 

Numery szopek oraz ich wykonawcy:

1. Głogowski Jakub kl.2tg

2. Rodoś Kamil kl.2tg

3. Skrzypek Dawid kl. 1tg

4. Bartkiewicz Jakub kl. 2ts

5. Wertel Michał kl. 4tm

6. Olech Jakub kl. 3tg

7. Dudziak Magdalena kl. 1tg

8. Wenarska Natalia kl. 1tg

9. Biały Grzegorz kl. 2tg

Pierwsze miejsce zajęła szopka Michała Wertela ucznia klasy 4tm.

Drugie miejsce zajęła szopka Jakuba Bartkiewicza ucznia klasy 2 ts.

Trzecie miejsce zajęła szopka Jakuba Głogowskiego ucznia klasy 2 tg.

Szopki z miejsca 1 i 2 wezmą udział w konkursie diecezjalnym na Najpiękniejszą Szopkę Bożonarodzeniową organizowanym w Szkole Podstawowej  w Niemcach. Organizatorem konkursu był nasz katecheta Pan Mariusz Dudzicz.


 

 
PRZEDSZKOLAKI NA SPORTOWO

To już IV edycja Olimpiady Przedszkolaka, która co roku odbywa się w naszej szkole. Dzięki wielkiemu zaangażowaniu uczniów, którzy włączają się w to wielkie wydarzenie wszyscy uczestnicy czują się świetnie i z przyjemnością biorą udział w zabawie i rywalizacji sportowej.

W tym roku gościliśmy przedszkola z Piotrowic, Pszczelej Woli, Tuszowa, Prawiednik i Bychawki. Każda reprezentacja liczyła ośmiu zawodników i oczywiście towarzyszący im kibice, którzy wspierali swoje drużyny z całych sił.

Na olimpiadę składało się dziewięć konkurencji, gdzie przedszkolaki musiały wykazać się szybkością, zwinnością i dokładnością wykonania danej konkurencji, przy tym zabawy i humoru było co nie miara. Rywalizacja była bardzo zacięta, świadczy o tym fakt, iż wiele konkurencji kończyło się podziałem punktów w różnych dyscyplinach.

IV edycja już za nami, wszyscy wyjeżdżali z uśmiechem i dobrym humorem, a wszystko dzięki zaangażowaniu wielu uczniów naszej szkoły i nauczycieli, którzy wszystko przygotowali: Joannie Rozdzialik, Sylwestrowi Lisowi i Marcinowi Bieleckiemu.  

Już z niecierpliwością będziemy oczekiwać V edycji, która na pewno za rok odbędzie się w naszej szkole.


 

 
« pierwszapoprzednia12345678910następnaostatnia »

Strona 9 z 123