Pomagamy Kamilowi ...

W minioną niedzielę, 27 października, odbyło się w naszej szkole zebranie z Rodzicami uczniów. Miało ono nieco inny charakter, niż dotychczas, ale też i okoliczności były nadzwyczajne. Oprócz Rodziców zaszczycili nas swoją obecnością Doradca Wojewody Przemysława Czarnka i Przewodniczący Rady Powiatu. Cel spotkania był bardzo szczytny – wspomóc finansowo operację i rehabilitację ucznia klasy III - Kamila. Zebrani Goście mogli kupić wyroby rękodzieła, biżuterię, wiązanki nagrobne, usługi na warsztatach szkolnych (m.in. wymianę opon, ustawienia świateł), korepetycje z różnych przedmiotów. Dla miłośników słodkości proponowaliśmy „małą czarną” z pysznymi ciastami. Dzięki wielkim sercom i ogromnej życzliwości naszych Gości udało się zebrać kwotę ok. 3 tysięcy złotych.

Było to już kolejne przedsięwzięcie, mające na celu pomoc Uczniowi. Wcześniej odbyła się dyskoteka, „Mecz Gwiazd” w piłkę siatkową, turniej w CS-a i kiermasz ciast. Łączna kwota zebrana podczas wszystkich akcji to ponad 7 tysięcy złotych!!!

Kochana Młodzieży!!! Jesteście Wspaniali!!! Macie wielkie Serducha!!! Serdeczne dzięki Wam i Waszym Rodzicom za tak wielki odzew podczas tej akcji!!!

Wierzymy, że Kamil wkrótce przejdzie pomyślnie operację i rehabilitację, czego życzymy Mu z całego serca.


 
Sprzątanie świata ...


 
MAMY ZŁOTE DZIEWCZYNY ...

MAMY ZŁOTE DZIEWCZYNY

24 października 2019 r. odbyły się Powiatowe Zawody w tenisie stołowym drużynowym dziewcząt i chłopców. Gościliśmy w naszej szkole sześć zespołów, które rywalizowały o mistrzostwo powiatu. Nasza reprezentacja dziewcząt w składzie: Gąsiorowska Wiktoria i Mańka Katarzyna zdobyły mistrzostwo, pokonując wszystkie drużyny. Nasze złote dziewczyny w każdym meczu pokazały pełny profesjonalizm, zaangażowanie i wolę walki oraz udowodniły, że w sporcie wszystko jest możliwe. Wielkie gratulacje dla naszych złotek, ponieważ mistrzostwo powiatu wróciło do naszej szkoły po dwóch latach.

Natomiast reprezentacja chłopców w składzie: Kudrelek Mateusz i Wójtowicz Michał zajęli czwarte miejsce, gdzie poziom rozgrywek był bardzo wysoki. Jeszcze raz dla naszych zawodników gratulacje oraz życzenia dalszych sukcesów.


 
Nasi uczniowie oddają krew

22 października nasi uczniowie z klas III i IV po raz kolejny oddawali krew w Regionalnej Stacji Krwiodawstwa i Krwiolecznictwa w Lublinie. Tym razem było nas 24 osoby, a krew oddało 13 osób – łącznie 5,85 litra krwi. Pobyt w stacji był bardzo miły i sympatyczny. W ramach wdzięczności za oddanie krwi wszyscy uczestnicy akcji otrzymali drobne gadżety. Następny wyjazd do stacji krwiodawstwa odbędzie się za 2 miesiące. Już teraz wszystkich chętnych i niechętnych J gorąco zapraszamy.


 
« pierwszapoprzednia12345678910następnaostatnia »

Strona 7 z 132