Uroczyste otwarcie naszej szkolnej drogi


 
Mikołajki

Zgodnie z wielowiekową tradycją 6 grudnia to dzień, w którym św. Mikołaj odwiedza grzeczne dzieci. Ponieważ w Zespole Szkól Techniki Rolniczej w Piotrowicach są tylko te grzeczne (niektóre „grzeczne inaczej”), Mikołajów było dwóch i  obydwaj mieli pełne ręce pracy. Dobrze, że z pomocą Świętym przyszły usłużne Śnieżynki, które bardzo sumiennie pomagały w rozdawaniu prezentów. Mikołaj pamiętał również o zaprzyjaźnionym z naszą szkołą małym Szymonku, któremu też zaniósł trochę radości.

Świętym Mikołajom i ich uroczym towarzyszkom Śnieżynkom serdecznie dziękujemy i czekamy na Was za rok o tej samej porze.


 
MISTRZOSTWO WRÓCIŁO DO PIOTROWIC

Reprezentacja chłopców naszej szkoły 5 grudnia zdobyła Mistrzostwo Województwa Lubelskiego LZS Szkół Rolniczych i Ponadgimnazjalnych w halowej piłce nożnej. Nasi chłopcy w składzie: Bednarczyk Kamil, Daśko Mateusz, Flis Michał, Gnat Dawid, Rzucidło Marcin, Szymczyk Michał, Zdybel Dariusz i  Zdybel Stanisław wraz z trenerem Marcinem Bieleckim byli niepokonani wsród wszystkich drużyn.

W grupie eliminacyjnej zajęliśmy pierwsze miejsce pokonując ZSR z Siennicy 4 : 1 oraz remisując z ZSR z Różańca 1 : 1. Natomiast grupa mistrzowska przedstawiała się następujaco:

  • ZSR Pszczela Wola – ZSTR Piotrowice 0 : 2
  • ZS Nałęczów – ZSTR Piotrowice 1 : 3

Należy dodać, że najlepszym zawodnikiem Mistrzostw został Dawid Gnat, który zdobył też dla naszej drużyny najwięcej goli.

Całej drużynie za osiągnięty wynik i zaangażowanie należą się wielkie gratulacje.


 

 
DOMINACJA SZKOŁY W PIOTROWICACH w tenisie stołowym

W naszej szkole 29 listopada odbyły się Powiatowe Mistrzostwa w tenisie stołowym indywidualnym dziewcząt i chłopców.              

Zazwyczaj gospodarze bywają gościnni sportowo i nie pchają się na najwyższe lokaty, ale tym razem było inaczej, dominacja naszych reprezentantów była bezdyskusyjna, gdzie w kategorii dziewcząt wygrała Wiktoria Gąsiorowska, uczennica klasy pierwszej technikum hotelarskiego oraz w kategorii chłopców zwyciężył Mateusz Kudrelek, uczeń klasy pierwszej technikum mechanizacji rolnictwa.

Wszyscy nasi reprezentanci zaprezentowali się na wysokim poziomie, dziewczęta Monika Żydek i Sandra Skrzypczak zajęły odpowiednio VII i VIII miejsce, natomiast chłopcy, Marcin Kuropiewski zajął IV miejsce, a Adam Sykuła IX miejsce. Wszyscy grali pod opieką nauczyciela wychowania fizycznego Marcina Bieleckiego.

Wszystkim naszym reprezentantom składamy gratulacje z osiągniętych wyników i pełne zaangażowanie, dzięki czemu możemy cieszyć się tak z wysokich sukcesów.


 
Lekcja zawodowa w plenerze.....odwiedzamy lubelskie hotele: "Victoria", "Piano", "Hampton Hilton"

 
« pierwszapoprzednia12345678910następnaostatnia »

Strona 7 z 105