Jasełka

W dniu  6 stycznia 2018 zagraliśmy jasełka pt: „1 : 0 dla nieba” w Kościele Parafialnym w Bystrzycy Starej. Oto foto relacja z nich.



 

 
Stroiki świąteczne i konkurs „Najpiękniejsza choinka”

Jak co roku, młodzież z Technikum Architektury Krajobrazu przygotowała stroiki świąteczne. Jodłowe gałązki, różnobarwne bombki, kokardy, kolorowe dodatki, orzechy włoskie i laskowe pozłacane lakierem, sztuczny śnieg, brokat, wysuszony mech, a nawet pędy tegorocznych malin uformowane w płotek – to wszystko stało się inspiracja do poniższych prac. Zapraszamy do obejrzenia zdjęć.

Na żywo stroiki można oglądać na wystawie przy wejściu głównym do szkoły, gdzie znajdują się także choinki biorące udział w Konkursie „Najpiękniejsza choinka”.


Konkurs „Najpiękniejsza choinka” został rozstrzygnięty. Wszystkie prace zgłoszone do konkursu zadziwiały swoim pięknem i niepowtarzalnością. Wybór zwycięskich prac był bardzo trudny.

Wyróżniono 4 kategorie, wśród których zwyciężyli:

- „Choinka ekologiczna” zwyciężył Bartek Adamczyk kl. I TMR

- „Choinka konsumpcyjna” – Marlena Zarzycka kl. II TAK

- „Choinka z oryginalnego materiału” – Angelika Gąsiorowska kl. II TAK

- „Choinka pracochłonna” – Kamil Rodoś kl. I TMR

Autorzy pozostałych prac zostaną nagrodzeni słodkim upominkiem.

GRATULUJEMY!!!


 

 
Warsztaty „Bombka Bożonarodzeniowa”

W minioną środę w naszej szkole, odbyły się warsztaty „Bombka Bożonarodzeniowa”. Młodzież z klas: II Technikum Architektury Krajobrazu, I, II i III Technikum Hotelarskiego oraz z II Technikum Samochodowego pod czujnym okiem Pani Wioletty z „WM Pracownia Rękodzieła” bardzo mocno zaangażowała się w wykonanie dekoracyjnej bombki metodą Powertex. POWERTEX to utwardzacze do tkanin na bazie wody. Są to preparaty o wszechstronnym zastosowaniu, z których można tworzyć prawdziwe cuda. Do zrobienia bombki tą metodą oprócz wspomnianego utwardzacza Powertex potrzebujemy: styropianowej bombki, suszarki, gazy, pigmentów, brokatu i drobnych ozdób według uznania, ale najważniejsze są chęci. Czego naszej młodzieży nie zabrakło.


 

 
Kartki świąteczne

Uczennice II klasy Technikum Architektury Krajobrazu na zajęciach praktycznych bardzo chętnie angażowały się w wykonanie ozdobnych kartek świątecznych. I chociaż życzenia świąteczne przesyłane pocztą tradycyjną są wypierane przez te, wysyłane drogą elektroniczną, to jakże miło byłoby zastać w skrzynce pocztowej taką właśnie papierową kartkę Bożonarodzeniową…..


 
« pierwszapoprzednia12345678910następnaostatnia »

Strona 6 z 105