KONKURS Z JĘZYKA ANGIELSKIEGO

„Nie taki idiom straszny jak go malują!” – pod takim hasłem odbył się w naszej szkole konkurs z języka angielskiego. Uczniowie mieli za zadanie przedstawić wybrany idiom za pomocą rysunku lub kolażu. Celem konkursu była nauka idiomów w języku angielskim. Komisja konkursowa w składzie p. Sylwia Adamczyk-Mizgała i p. Katarzyna Suchańska wyłoniła zwycięzców:

I MIEJSCE – KAROLINA KUŚ KL. II TG

II MIEJSCE – ANITA REKIEL KL. I TB

III MIEJSCE – JOANNA KUŚMIERZ KL. I TB

Dziękujemy wszystkim uczestnikom i gratulujemy zwycięzcom!


 
II miejsce oraz wyróżnienie dla naszych uczniów w X Konkursie Recytatorskim Poezji Patriotycznej w „Hubalu”

Popularyzacja piękna i wartości narodowej kultury, rozwijanie recytatorskich uzdonień wśród młodzieży, to głowne założenia międzyszkolnego Konkursu Recytatorskiego Poezji Patriotycznej organizowanego poraz kolejny w ZSZ Nr 1 w Bychawie. 22 listopada br. w recytatorskich zmaganiach nie zabrakło uczniów z ZSTR w Piotrowicach. A. Rekiel, G. Biały, J. Bork i U. Kupisz, byli przedstawicielami naszej szkoły. Konkurencja była duża, a poziom recytacji wierszy bardzo wysoki. Tym bardziej cieszymy się z sukcesów naszych uczniów. Anita Rekiel (I TB) zajęła II mejsce, zaś Grzegorz Biały (IIITG) wyróżnienie. Serdecznie gratulujemy!


 

 
Targi Horeca/Gastrofood w Krakowie
W dniach 20-22 listopada 2019 w Krakowie odbyły się 27. MiędzynarodoweTargi Wyposażenia Hoteli i Gastronomii HORECA oraz 18. Targi ArtykułówSpożywczych i Napojów dla Gastronomii GASTROFOOD. Jest to jedno z najważniejszych wydarzeń tego typu w Polsce.
W wyjeździe do Krakowa wzięli udział uczniowie klasy ITH oraz IITgUczniowie naszej Szkoły odwiedzili halę Targów w piątek, 22 listopada.Zwiedzający mieli okazję zobaczyć różnorodną ofertę wystawców z branży gastronomiczno-hotelarskiej – m.in. stoiska z nowoczesnymi ekspresamido kawy, wyposażeniem kuchni, sprzętem barmańskim oraz elementamiwyposażenia pokoi hotelowych. Było to na pewno bardzo ciekawe doświadczenie dla uczniów, którzy mogli przekonać się jak szybko zmienia się i rozwija branża hotelarsko-gastronomiczna.
 
II miejsce w Powiecie dla dziewczyn w halowej piłce nożnej ...


 
« pierwszapoprzednia12345678910następnaostatnia »

Strona 5 z 133