II miejsce oraz wyróżnienie dla naszych uczniów w X Konkursie Recytatorskim Poezji Patriotycznej w „Hubalu”

Popularyzacja piękna i wartości narodowej kultury, rozwijanie recytatorskich uzdonień wśród młodzieży, to głowne założenia międzyszkolnego Konkursu Recytatorskiego Poezji Patriotycznej organizowanego poraz kolejny w ZSZ Nr 1 w Bychawie. 22 listopada br. w recytatorskich zmaganiach nie zabrakło uczniów z ZSTR w Piotrowicach. A. Rekiel, G. Biały, J. Bork i U. Kupisz, byli przedstawicielami naszej szkoły. Konkurencja była duża, a poziom recytacji wierszy bardzo wysoki. Tym bardziej cieszymy się z sukcesów naszych uczniów. Anita Rekiel (I TB) zajęła II mejsce, zaś Grzegorz Biały (IIITG) wyróżnienie. Serdecznie gratulujemy!


 

 
Targi Horeca/Gastrofood w Krakowie
W dniach 20-22 listopada 2019 w Krakowie odbyły się 27. MiędzynarodoweTargi Wyposażenia Hoteli i Gastronomii HORECA oraz 18. Targi ArtykułówSpożywczych i Napojów dla Gastronomii GASTROFOOD. Jest to jedno z najważniejszych wydarzeń tego typu w Polsce.
W wyjeździe do Krakowa wzięli udział uczniowie klasy ITH oraz IITgUczniowie naszej Szkoły odwiedzili halę Targów w piątek, 22 listopada.Zwiedzający mieli okazję zobaczyć różnorodną ofertę wystawców z branży gastronomiczno-hotelarskiej – m.in. stoiska z nowoczesnymi ekspresamido kawy, wyposażeniem kuchni, sprzętem barmańskim oraz elementamiwyposażenia pokoi hotelowych. Było to na pewno bardzo ciekawe doświadczenie dla uczniów, którzy mogli przekonać się jak szybko zmienia się i rozwija branża hotelarsko-gastronomiczna.
 
II miejsce w Powiecie dla dziewczyn w halowej piłce nożnej ...


 
Złoto i srebro dla naszych dziewczyn...

28 listopada 2019r.  w naszej szkole odbyła się Powiatowa Licealiada w indywidualnym tenisie stołowym dziewcząt i chłopców. Gościliśmy reprezentacje wszystkich szkół z naszego powiatu.

Naszą szkołę reprezentowali uczniowie: Gąsiorowska Wiktoria, Mańka Katarzyna, Wójcik Paulina, Kudrelek Mateusz, Kuropiewski Marcin i Wójtowicz Michał pod kierunkiem nauczyciela Marcina Bieleckiego. Nasze dziewczyny zdominowały zawody i zajęły dwa pierwsze miejsca. Gąsiorowska Wiktoria zajęła drugie miejsce, natomiast Mańka Katarzyna zwyciężyła w Powiatowej Licealiadzie.

Bardzo dobrze zaprezentowali się chłopcy, gdzie poziom zawodów był bardzo wysoki, Kuropiewski Marcin i Wójtowicz Michał byli w pierwszej piątce, natomiast Kudrelek Mateusz zajął miejsce siódme.

Wszystkim naszym zawodnikom nalezą się ogromne brawa i podziękowania za włożony trud i zaangażowanie. GRATULUJEMY!!!!!


 

 
« pierwszapoprzednia12345678910następnaostatnia »

Strona 5 z 132