Targi Horeca/Gastrofood w Krakowie
W dniach 20-22 listopada 2019 w Krakowie odbyły się 27. MiędzynarodoweTargi Wyposażenia Hoteli i Gastronomii HORECA oraz 18. Targi ArtykułówSpożywczych i Napojów dla Gastronomii GASTROFOOD. Jest to jedno z najważniejszych wydarzeń tego typu w Polsce.
W wyjeździe do Krakowa wzięli udział uczniowie klasy ITH oraz IITgUczniowie naszej Szkoły odwiedzili halę Targów w piątek, 22 listopada.Zwiedzający mieli okazję zobaczyć różnorodną ofertę wystawców z branży gastronomiczno-hotelarskiej – m.in. stoiska z nowoczesnymi ekspresamido kawy, wyposażeniem kuchni, sprzętem barmańskim oraz elementamiwyposażenia pokoi hotelowych. Było to na pewno bardzo ciekawe doświadczenie dla uczniów, którzy mogli przekonać się jak szybko zmienia się i rozwija branża hotelarsko-gastronomiczna.
 
II miejsce w Powiecie dla dziewczyn w halowej piłce nożnej ...


 
Złoto i srebro dla naszych dziewczyn...

28 listopada 2019r.  w naszej szkole odbyła się Powiatowa Licealiada w indywidualnym tenisie stołowym dziewcząt i chłopców. Gościliśmy reprezentacje wszystkich szkół z naszego powiatu.

Naszą szkołę reprezentowali uczniowie: Gąsiorowska Wiktoria, Mańka Katarzyna, Wójcik Paulina, Kudrelek Mateusz, Kuropiewski Marcin i Wójtowicz Michał pod kierunkiem nauczyciela Marcina Bieleckiego. Nasze dziewczyny zdominowały zawody i zajęły dwa pierwsze miejsca. Gąsiorowska Wiktoria zajęła drugie miejsce, natomiast Mańka Katarzyna zwyciężyła w Powiatowej Licealiadzie.

Bardzo dobrze zaprezentowali się chłopcy, gdzie poziom zawodów był bardzo wysoki, Kuropiewski Marcin i Wójtowicz Michał byli w pierwszej piątce, natomiast Kudrelek Mateusz zajął miejsce siódme.

Wszystkim naszym zawodnikom nalezą się ogromne brawa i podziękowania za włożony trud i zaangażowanie. GRATULUJEMY!!!!!


 

 
Wicemistrzostwo w halowej piłce nożnej

26 listopada 2019 r. odbyły się mistrzostwa powiatu w halowej piłce nożnej chłopców, gdzie nasza reprezentacja grała w składzie: Daśko Mateusz, Gustaw Michał, Góra Dawid, Jakubczak Jakub, Kudrelek Mateusz, Kupisz Andrzej, Malicki Jakub, Szyszkowski Kacper, Szymczyk Michał i Wójcik Karol, z trenerem Marcinem Bieleckim.

Nasi chłopcy w pierwszym meczu pokonali ZSZ z Bychawy wynikiem 2:1, natomiast w następnym spotkaniu zwyciężyli zespół ZS Bełżyce 3:2, czym zapewnili sobie drugie miejsce w zawodach. Ostatni decydujący mecz nasza reprezentacja uległa Zespołowi Szkół z Bychawy, ale zdobyli wicemistrzostwo powiatu.

Cała reprezentacja włożyła wiele wysiłku i zaangażowania, za co należą im się wielkie podziękowania i gratulacje.


 

 
Uroczysta akademia z okazji Święta Niepodległości

Listopad to miesiąc, w którym obchodzimy Narodowe Święto Niepodlełości. Z tej okazji 13 listopada odbyła się w naszej szkole uroczysta akademia. Wydarzenie miało przede wszystkim przypomnieć uczniom trudne czasy niewoli, ale też skłonić do refleksji nad tym, czym jest wolność. Część artystyczna wprowadziła zgromadzonych w atmosferę wydarzeń poprzedzających 11 listopada 1918 r. Największy akcent położono jednak na ukazanie ducha narodu polskiego, który w czasie 123 lat niewoli nie uległ nigdy zniechęceniu. Przypomniano daty trzech najważniejszych powstań narodowych, podkreślając wkład ich uczestników w walkę narodowo – wyzwoleńczą. Nie zabrakło pięknych pieśni patriotycznych inicjowanych przez szkolną orkiestrę.

Na zakończenie wydarzenia głos zabrał dyrektor szkoły Pan Janusz Baran, który przypomniał o potrzebie pielęgnowania pamięci o polskiej historii. Pod okiem nauczycieli: p. M. Dec, p. P. Sokołowskiego, p. J.Szwałka, w przedstawieniu wzięli udział uczniowie z klas:ITB, IITG, IIITG, IVTMR, IVTG.


 
« pierwszapoprzednia12345678910następnaostatnia »

Strona 5 z 132