Rekruracja 2020/2021

REKRUTACJA 2020/21


 telefon (81) 56-28-150 - sekretariat

Logowanie do systemu

 

Oferta edukacyjna

szkola - Kopia

PREZENTACJA O SZKOLE ...

O ZAWODACH ...

Przedmioty rozszerzone:

technik hotelarstwa - geografia, j. angielski

technik architektury krajobrazu - biologia, j. angielski

technik mechanizacji rolnictwa i agrotroniki - biologia, j. angielski

technik pojazdów samochodowych - geografia, j. angielski


 
Wyróżnienie dla naszej uczennicy !!!

Dnia 26 maja br. Anita Rekiel, uczennica kl. I TB, uzyskała wyróżnienie w XX edycji OGÓLNOPOLSKIEGO KONKURSU LITERACKO-PLASTYCZNEGO STEFAN KARDYNAŁ WYSZYŃSKI – PRYMAS TYSIĄCLECIA NASZYM PATRONEM (hasło tegorocznej edycji: „(NIE)ZWYCZAJNA  ŚWIĘTOŚĆ”) w kategorii plastycznej. Serdecznie gratulujemy sukcesu!!!


 
Podanie o przyjęcie do Intermatu

Podania można przysłać tradycyjną pocztą, zeskanować i przesłać na pocztę  Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć. lub złożyć bezpośrednio w sekretariacie. Sekretariat czynny jest w godzinach  07:00 - 13:00.

Wzór podania 1

Wzór podania 2


 
Kolejna wizyta wolontariuszy z naszej szkoły w Lubelskim Hospicjum dla Dzieci im. Małego Księcia

Dnia 4 marca 2020 r. – 8 wolontariuszy z kl. I TB i I TH zaangażowało się w pomoc na rzecz Lubelskiego Hospicjum dla Dzieci im. Małego Księcia. Na miejscu czekała na nich Pani Agnieszka Jarzyna, pracownik PR placówki, która opowiadała m.in. o formach pomocy, jakiej Hospicjum udziela swoim podopiecznym. Nasi uczniowie zaangażowani zostali do pracy biurowej. Ich zadaniem było przygotowanie wizytówek, które będą zachęcać do przekazywania 1% podatku dochodowego na rzecz Hospicjum. Ponieważ zadanie zostało wykonane nadzwyczaj sprawnie, nasi wolontariusze zajęli się pieczętowaniem kopert, w których zostaną wysłane materiały informacyjne dla instytucji, kontrahentów i przyjaciół Hospicjum.

Przy okazji wizyty w Hospicjum przywieźliśmy kolejną partię plastikowych zakrętek. Od dłuższego czasu zbieramy je w szkole i internacie w ramach „Zakręconej akcji”. Pani Agnieszka Jarzyna wskazała, że zakrętki są przekazywane do firmy recyklingowej, a otrzymane w ten sposób środki zostają przeznaczone dla podopiecznych Hospicjum i ich rodzin na wakacyjne wyjazdy.

Składamy serdeczne podziękowania dla uczniów za ich wkład i zaangażowanie na rzecz Lubelskiego Hospicjum dla Dzieci im. Małego Księcia.


 
« pierwszapoprzednia12345678910następnaostatnia »

Strona 1 z 132