Krwiodawstwo

Szkolne Koło Krwiodawców  "Krwinka"

Już po raz 42 raz oddajemy krew w Regionalnym Centrum Krwiodawstwa i Krwiolecznictwa w Lublinie. Tym razem było nas dużo bo aż 28 osób. Krew oddało 16 osób. Oddaliśmy w sumie 7,2 litra krwi. Następna akcja będzie za 2 miesiące czyli na początku czerwca. Dziękujemy wszystkim którzy oddali krew.


W dniu 22.01.18r. 27 osób z naszej szkoły pojechało oddać krew do Regionalnego Centrum Krwiodawstwa i Krwiolecznictwa na ul. Żołnierzy Niepodległej. Krew oddało 14 osób. Następna akcja oddawania krwi odbędzie się za 2 miesiące i już teraz na nią zapraszamy. 


Za nami już 40 akcja oddawania krwi przez uczniów naszej szkoły. Tym razem było nas 21 osób, krew (6,5 litra) oddało 14 osób. Wśród honorowych krwiodawców było 3 absolwentów. Zapraszamy na następną akcję za dwa miesiące.


 


Krew oddajemy od 2006 roku.

Krew oddajemy zawsze w Regionalnym Centrum Krwiodawstwa i Krwiolecznictwa mieszczącego się w szpitalu imienia Stefana Kardynała Wyszyńskiego przy alejach Kraśnickich 100.