Mikołajki na wesoło ...

Czekając z niecierpliwością na wizytę św. Mikołaja, już 05 grudnia wychowankowie naszego internatu wzięli udział w „Turnieju mikołajkowym”, by przypomnieć się temu zacnemu Jegomościowi i pokazać, że czekają na niego. W szranki stanęły dwie drużyny, złożone z reprezentantów różnych klas i zawodów. Z zapałem i dużym zaangażowaniem wykonały one różnorodne zadania m.in.. napisanie listu do Mikołaja używając tylko słów na litery K,M,P, dekorowanie pierniczków, jak najatrakcyjniejsze zapakowanie „kolegi –prezentu”, odgadnięcie „po omacku” co kryje się w mikołajowym worku, „świąteczne memory”, ucharakteryzowanie jednego z ochotników na renifera i Mikołaja oraz konkurencje sprawnościowe. Uczestnicy turnieju wykazali się dużym poczuciem humoru, dystansem do siebie oraz pomysłowością i sprawnością fizyczną. Nagrodą za trud były słodkie upominki. Pomocnice św. Mikołaja nie zapomniały o pozostałych mieszkańcach internatu, którzy również otrzymali słodycze. Mamy nadzieję, że rano 06 grudnia pod poduszką, każdy z naszych wychowanków znalazł swój wymarzony prezent od Mikołaja. Szczególne podziękowania składamy wszystkim odważnym ochotnikom oraz niezawodnym prowadzącym: Kasi i Karolinie.