Trzy pieczenie na jednym ogniu czyli Grill Integracyjny, Dzień Chłopaka i Święto Pieczonego Ziemniaka

2 październik zaskoczył nas pogodą, gdyż po kilku dniach deszczu i zawieruch wyjrzało słońce. I super, gdyż w Internacie ZSTR w Piotrowicach, „piekliśmy trzy pieczenie na jednym ogniu”: Dzień Pieczonego Ziemniaka, Dzień Chłopaka oraz Grill Integracyjny. Wszystko się udało…. młodzież…ach jak to młodzież…. nieposkromione siły miała i świetnie w konkurencjach się sprawdzała! Dziewczyny przeciw chłopakom, technicy samochodowi mierzyli się z technikami mechanizacji rolnictwa... To były zawody! do ostatniego tchu…, sprawa życia i śmierci…, honoru i odwagi... A to wyścigi w workach, a to konkurencja słów z hasłem INTEGRACJA, rzut ziemniakiem do celu, były życzenia i laurki, słodkie upominki…. A na koniec Królową Imprezy została ona - sałatka ziemniaczana wraz z towarzyszącą jej grillowaną kiełbaską. Niech się znów zrobi ciepło….już tęsknimy za latem :-)