MŁODZIEŻ W DZIAŁANIU

Wychowankom naszego Internatu nuda jest obca… Ciągle aktywnie uczestniczą oni we wszystkich działaniach podejmowanych również w szkole: Erasmus+ i wyjazdy do Portugalii i Włoch, np. Boguś Kaniewski, Ola Drozda; Ogólnopolskie Mistrzostwa Młodych Mechaników Branży Rolniczej – np. Daniel Mikołajewicz, II miejsce w Powiecie Lubelskim w piłce ręcznej, np. Mateusz Madejek, szkolenie pod nazwą Innowacje technologiczne w produkcji sadowniczej w LODR w Końskowoli – np. Wojtek Chapski, Bartek Mikołajewicz, kurs obsługi drona, kurs nauki jazdy, np., Kasia Warda, kurs obsługi wózka widłowego, np. Bartek Gałata, biorą udział w zajęciach projektowych, np. Karolina Kuś w doradztwie edukacyjno – zawodowym, prezentują ofertę edukacyjną naszego Zespołu na targach, konferencjach, w gimnazjach, itd., np. Magda Cierlak, przygotowują obsługę cateringową różnych uroczystości, a także dekoracje okolicznościowe, kwiatowe i inne…