Wyjazd do hoteli ...

Lobby, recepcja, restauracja, sala konferencyjna, pokój hotelowy, strefa Spa & Wellness ….....czyli HOTEL. Nauka w klasie hotelarskiej to nie tylko teoria ale przede wszystkim praktyka, w związku z tym,w ostatnich dniach młodzież z klasy I TH, miała możliwość zobaczyć kilka lubelski Hoteli od „kuchni”. Zwiedziliśmy Hotel Huzar, Hotel Victoria, Hotel Piano oraz Hotel Forum. Było ciekawie, zabawnie i eksluzywnie :)


 
VIII Powiatowe Biegi Uliczne

7 października w Motyczu odbyły się VIII Powiatowe Biegi Uliczne, gdzie rywalizacja toczyła się indywidualnie i w sztafetach. Nasi uczniowie wzięli udział w rywalizacji sztafet oraz w biegu indywidualnym.

Nasza reprezentacja składała się z 9 zawodników: Karol Brodziak, Kamil Bednarczyk, Dawid Kwiatkowski, Bogusław Kaniewski, Wiktor Prus, Paweł Świątek, Michał Szymczyk, Arkadiusz Wójcik i Paweł Żuchnik.

W sztafecie szkół ponadgimnazjalnych nasi chłopcy zajęli czwarte miejsce, walcząc o miejsce na podium do ostatnich metrów.

Dużą niespodzianką jest czwarte miejsce naszego ucznia w biegu indywidualnym Karola Brodziaka i piąte miejsce naszego absolwenta Tomasza Fedoniuka, którym należą się wielkie brawa za osiągnięty wynik.

Gratulacje dla wszystkich, którzy wzięli udział już w VIII Powiatowych Biegach Ulicznych, za zaangażowanie i walkę sportową do ostatnich metrów.


 
W stacji Krwiodawstwa ...

W stacji Krwiodawstwa byliśmy po raz 43. Tym razem było nas 9 osób, a krew oddało 6 osób. Jak zawsze było bardzo miło i sympatycznie. Będąc w stacji krwiodawstwa poznaliśmy nową Dyrektor RCKiK Panią Elżbietę Puacz, z którą chwilę porozmawialiśmy. Pani Elżbieta w imieniu pacjentów podziękowała nam za oddaną krew i zaprosiła abyśmy przyjeżdżali częściej. Następny wyjazd do stacji krwiodawstwa odbędzie się za 2 miesiące, na który wszystkich zapraszamy.


 
« pierwszapoprzednia12345678910następnaostatnia »

Strona 1 z 110