UWAGA !!!

Egzaminy poprawkowe - 22 sierpnia 2018r. 

godz. 09:00 - język polski, język rosyjski, matematyka, podwozia i nadwozia pojazdów samochodowych, podstawy konstrukcji maszyn

godz. 11:00 - silniki pojazdów samochodowych


 
Dożynki
2-01
 
„Kreatywna edukacja w powiecie lubelskim”

„To za nami, za nami już jest…
Co przed nami, przed nami, kto wie…”
czyli o podsumowaniu projektu „Kreatywna edukacja w powiecie lubelskim”

W minionym roku szkolnym 2017-2018 w ZSTR w Piotrowicach realizowanym był m.in. projekt KREATYWNA EDUKACJA W POWIECIE LUBELSKIM.

W ramach tych zajęć w naszej szkole odbyły się zajęcia wyrównawcze z języka polskiego i matematyki oraz zajęcia z doradztwa edukacyjno – zawodowego. Uczniowie do zajęć otrzymali materiały piśmiennicze oraz podręczniki. Szkoła została również doposażona w laptopy oraz drukarki 3D, którym wielu uczniów podczas uczestnictwa w Dniach Otwartych Drzwi czy imprez lokalnych przyglądała się z zachwytem i niedowierzaniem.

W nowym roku szkolnym 2018/2019 odbędzie się nowy nabór do kolejnych grup. Jednak biorąc pod uwagę fakt, iż NIE SAMĄ NAUKĄ UCZEŃ ŻYJE szczegóły zamieścimy na szkolnej stronie internetowej oraz na tablicach informacyjnych pod koniec sierpnia. A teraz… NIECH ŻYJĄ WAKACJE! J

Szkolny koordynator projektu: Małgorzata Pruchnicka


 
Dzień Otwartych Drzwi w Końskowoli

DSC 0882

 

W Dniu Otwartych Drzwi Lubelskiego Ośrodka Doradztwa Rolniczego w Końskowoli, które obyły się w minioną niedzielę – 24 czerwca, uczestniczył również Zespół Szkół Techniki Rolniczej w Piotrowicach.

Na ten dzień nauczyciele: M. Pruchnicka, J. Rozdzialik, M. Bielecki i A. Boruch przygotowali stoisko informacyjno – promocyjne. Prezentowano również Kroniki Szkolne, które wzbudzały zachwyt wśród nie tylko Naszych Absolwentów, ale i…ich dzieci, które z radością w głosie krzyczały: „Tato! to TY!” odnajdując swoich ojców na zdjęciach sprzed lat. Dostępna była również informacja o kierunkach kształcenia dla młodzieży, oraz materiały promocyjne: ulotki, smycze, długopisy. Stoisko odwiedzane było także przez obecnych uczniów, ich rodziców, ale też Absolwentów sprzed kilkudziesięciu lat, którzy z nostalgią w głosie wspominali naukę w Szkole w Piotrowicach.

Kolejną okazją do spotkania Nas w plenerze będą Gminne czy Powiatowe Dożynki zaplanowane na koniec sierpnia i początek września.


 
« pierwszapoprzednia12345678910następnaostatnia »

Strona 1 z 108