Rekrutacja 2019/2020

https://lubelszczyzna.edu.com.pl/ - logowanie kandydatów


 
Kurs kelnerski

Kurs kelnerski dla 10 - osób w ramach projektu "Edukacja przyszłości w powiecie lubelskim".


 
ŻEGNAJ SZKOŁO!!!

Dnia 26.04.2019 r. odbyło się zakończenie klas maturalnych.

Łezka w oku kręciła się wszystkim, szczególnie kiedy uświadomiliśmy sobie, że to ostatnie chwile spędzone w takim gronie razem. Jeszcze nie zdążyli absolwenci odejść, a już żałowali, że nie będą uczęszczać do szkoły. Część oficjalna pożegnania przyniosła wiele wyjątkowych wrażeń. Duża liczba absolwentów została nagrodzona książkami i statuetkami nie tylko za wyniki w nauce, czytelnictwo, ale i zaangażowanie w życie szkoły, internatu, wyniki sportowe oraz honorowe krwiodawstwo. Absolwenci i rodzice pięknie podziękowali dyrekcji, swoim wychowawcom oraz nauczycielom wyrażając wdzięczność za trud nauczania i wychowania. Drugą część uroczystości przejęła we władanie klasa III TG, która przygotowała parodię filmu „Titanic” oraz skecz „Szkoła”. Chłopcy zaskoczyli wyjątkowymi zdolnościami aktorskimi, wywołując fale śmiechu. Na koniec wszyscy absolwenci otrzymali pamiątkowe upominki od klas trzecich.


 
MINI TARGI EDUKACYJNE W BYCHAWSKIEJ PODSTAWÓWCE

W dniu 30 kwietnia 2019 roku Zespół Szkół Techniki Rolniczej w Piotrowicach skorzystał z zaproszenia bychawskiej szkoły podstawowej i zaprezentowała swoja ofertę na Mini Targach Edukacyjnych.

Na ten dzień, uczennica Magda Cierlak i nauczyciele: M. Pruchnicka, J. Krzyżak przygotowali stoisko informacyjne oraz materiały promocyjne, ulotki. Podczas rozmów podawano zainteresowanym wyczerpujące informacja o kierunkach kształcenia dla młodzieży kończącej trzecia klasę gimnazjum i ósmą klasę szkoły podstawowej. Zaprezentowano również Kroniki Szkolne i inne fotografie. Dla chętnych przygotowano konkurs z nagrodami…Młodzież losowała pytania, np. Podaj imię patrona naszej Szkoły, Wskaż kierunki kształcenia w naszej Szkole, które zapewniają kwalifikacje rolnicze i inne z którymi młodzież dobrze sobie poradziła, co świadczy o znajomości naszej Szkoły :-).

Stoisko odwiedzane było także przez obecnych uczniów klas siódmych, którzy zapewniali nas o swojej obecności już w przyszłym roku szkolnym!


 
« pierwszapoprzednia12345678910następnaostatnia »

Strona 1 z 121