Krwiodawstwo - luty 2017


 

 
Studniówka 2017

Bal Studniówkowy to ostatnia wielka impreza tegorocznych maturzystów. Organizuje się ją tradycyjnie na 100 dni przed egzaminem dojrzałości. Oczywiście dokładna data jest tylko symboliczna, jednak przyjęło się, że od tego czasu uczniowie skupiają się na nauce i nadchodzących testach.

4 lutego młodzież, nauczyciele i rodzice tegorocznych maturzystów Zespołu Szkół Techniki Rolniczej im. Wincentego Witosa – uroczyście rozpoczęli odliczanie 100 dni do Matury 2017. Jak co roku, tradycyjnie Studniówka odbyła się, w samodzielnie udekorowanej Sali bankietowej (gimnastycznej), znajdującej się w naszej szkole. 

Bawili się uczniowie klas czwartych: Technikum Hotelarskiego, Technikum Mechanizacji Rolnictwa, Technikum Samochodowego oraz pierwszy rocznik maturzystów Technikum Architektury Krajobrazu.

Tradycyjnie Bal rozpoczął się od poloneza w wykonaniu dyrekcji, wychowawców i uczniów klas IV. Po uroczystym powitaniu, przemowach  Dyrektora Pana Janusza Barana, członka Zarządu Powiatu w Lublinie Pana Dariusza Gajo,  przedstawicieli  Rady Rodziców rozpoczęła się zabawa.

Wśród dziewczęcych kreacji dominowały krótkie suknie w kolorze  granatowym, czarnym, różowym oraz białym. Uczestnicy balu prezentowali się niezwykle elegancko, co dodawało wieczorowi szczególnie uroczystego charakteru. Bal trwał do białego rana.

Wszystkim maturzystom życzymy powodzenia podczas majowych egzaminów.


 

 
Kurs obsługi kasy fiskalnej

Raport dobowy, raport miesięczny, forma płatności, paragon, kod PLU, PTU, stawki VAT, storno, anulowanie paragonu… to tylko niektóre pojęcia związane z obsługą kas fiskalnych.

Celem szkolenia, które zostało zorganizowane dla uczniów Hotelarstwa i Architektury Krajobrazu w dniu 07.02.2017 r., było przekazanie wiadomości i umiejętności potrzebnych do samodzielnego obsługiwania kasy fiskalnej. Młodzież otrzymała zaświadczenia oraz certyfikaty uprawniające do pracy przy obsłudze kasy fiskalnej.


 
« pierwszapoprzednia12345678910następnaostatnia »

Strona 1 z 84